5 канал 5 канал ·

Екзарх Даниїл назвав за якої умови ПЦУ може отримати статус патріархату

Православна церква України в майбутньому може отримати статус патріархату. Для цього в Україні має відбутися об'єднання всіх православних церков. Про це ВВС розповів архієпископ Даниїл, екзарх Константинополя в Україні.

"ПЦУ має всі можливості та передумови, щоб набути статус патріархату, але спочатку мусить відбутися процес глибшого об'єднання", – каже Даниїл.

За його словами, для того, щоб можна було говорити про ПЦУ як про патріархат, до новоствореної церкви мають приєднатися не тільки УПЦ КП та УАПЦ, але також і УПЦ МП. "Тоді можна буде звернутися до Константинополя і Вселенський патріархат буде готовий розглянути це питання", - розповів архієрей.

Даниїл також додав, що рішення про присвоєння ПЦУ статусу патріархату потрібно буде "зазначити" в Томосі, але оскільки це "гарний, каліграфічно виписаний документ", Константинополь видасть "доповнену версію" Томосу, а стара зберігатиметься в архіві.

5 канал
Читайте полный текст новости «Екзарх Даниїл назвав за якої умови ПЦУ може отримати статус патріархату» на сайте 5 канал.
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.