5 канал 5 канал ·

Енергоефективність потребує більше пропаганди, ніж безпечний секс – Зубко (Відео)

Про таке заявив в ефірі "5 каналу", в програмі "Інформаційний вечір", віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко. 

"От ми говорили про енергоефективність. Чому, коли ми виходимо на вулицю, ми дуже багато бачимо реклами, наприклад, безпечного сексу, пропаганда безпечного сексу – вона всюди. Слухайте, енергоефективність потребує більше пропаганди, ніж безпечний секс, тому що сьогодні це питання енергозалежності як держави в цілому, яка сьогодні є дійсно під впливом великого споживання енергоресурсів, так і кожної української родини, яка, в принципі, хоче дуже простого: якісних комунальних послуг, низького рахунку і найголовніше – безпечного виховання своїх дітей у затишній оселі. Тому цей напрямок енергоефективності, він повинен зараз мати потужну пропаганду", – переконаний Зубко.

Він також сказав, що українців потрібно залучати до процесу енергоефективності.

"Наші українці взагалі дуже ефективні. І вони дійсно дуже багато інформації сприймають через якісь речі, які інноваційно підходять до їхнього життя. Тому що коли ми виходимо на вулицю, ми бачимо, що кожен зайнятий своєю справою. Хтось їде водієм, хтось прибирає вулиці, хтось працює на вулиці, хтось працює передачу, – і вони всі платять податки і очікують іншої якості життя. Тому нам просто необхідно їх залучити до цього процесу", – підсумував Зубко.

Що Зубко розповів про тарифи на газ та про "теплі кредити", дивіться у повному відео інтерв'ю:

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.