5 канал 5 канал ·

Мобільне житло для ООС: коли модулі з'являться на передовій – сюжет (Відео)

Житлові модулі, призначені для проживання військовослужбовців у зоні проведення ООС, презентували в Міністерстві оборони за участі президента. Ці об'єкти армійці зможуть використовувати і на передовій. Бачив нове житло Петро Троць.

Ззовні – як будівельний вагончик. Усередині – хай і скромна, але житлова кімната. Окремі військовослужбовці, що виконують завдання у зоні проведення ООС, уже незабаром житимуть у таких житлових модулях. Їх оглядають президент та міністр оборони. Претензій до побаченого не висловлюють.

"Тут підготовлені мобільні хатинки для військових. Там все є – кондиціонери, пічка на зиму, окремі мобільні пральні, техніка класна, Bosch, туалети, душ", – розповідає президент.

Ось такий модульний об'єкт передбачений для спільного проживання чотирьох бійців. Тут є стіл, місце для речей, і, мабуть, найголовніше – санвузол. І потенційно це все можна використовувати навіть на передовій.Ще одна модифікація – шість спальних місць, але без санвузла. Ті модулі, що розташують на лінії зіткнення, будуть більш захищені, і не просто встановлюватимуться на землю.

"Якщо це буде місце, де є небезпека нашим військовим, вони будуть заглиблюватися у землю і трохи конструктивно будуть мінятися, щоб особовий склад не отримав ураження. Є інженерні засоби захисту того контейнера, яким будуть захищати особовий склад навіть проти диверсійних груп", – зауважив міністр оборони.

Скільки саме таких модульних помешкань треба для війська, у Міноборони поки що не визначилися. Передусім планують розібратися із функціональністю цих об'єктів, а далі вже думатимуть над замовленням.

"Ми показали як зразок. Зараз ми відправимо його у зону проведення ООС, щоб протестувати, а після того, як ми зрозуміємо всі недоліки, ми будемо конструктивно міняти", – наголосив міністр Полторак.

Уже наступного тижня ці зразки поїдуть в розташування 53-ї механізованої бригади. Упродовж місяця військовослужбовці в польових умовах випробовуватимуть такі помешкання.

Петро Троць, Іван Довганик, Анна Несевра, "5 канал".

Дивіться також фотогалерею:

УПОМИНАЕМЫЕ ПЕРСОНЫ В СЮЖЕТЕ:
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.