5 канал 5 канал ·

Найкращі школи України: рейтинг топ-200 навчальних закладів за підсумками ЗНО-2019

Рейтинг 200 найкращих загальноосвітніх шкіл України за підсумками ЗНО-2019 року склав портал Освіта.ua.

Зазначається, що в якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2019 році.

"Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної

Відповідно до рейтингу, до першої п'ятірки потрапили три київські школи, одна львівська та одна дніпровська: Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка (рейтинговий бал – 168,9, середній бал ЗНО – 183,5). Київський ліцей "Інтелект" (рейтинговий бал – 164,1, середній бал ЗНО – 187,7). Природничо-науковий ліцей №145 Печерського району м. Києва (163,3 та 183,7 відповідно). Технічний ліцей Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" Солом’янського р-ну м. Києва (162,7 та 183,7). КЗ освіти "Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара" Дніпровської міськради (161,9 та 179,6).

Увесь список 200 шкіл можна подивитися за посиланням.

Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що у школах почнуть показувати учням вітчизняні фільми.

Також дивіться фотогалерею за темою:

УПОМИНАЕМЫЕ ПЕРСОНЫ В СЮЖЕТЕ:
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.