5 канал 5 канал ·

"Не можу спокійно спостерігати, як здають інтереси України": Пташник приєдналася до "ЄС" і візьме участь у довиборах

Народна депутатка Верховної Ради VIII скликання Вікторія Пташник візьме участь на проміжних виборах в окрузі №179 від партії "Європейська Солідарність". Про це вона повідомила на сторінці у Facebook.

"Я не можу спокійно спостерігати, як крок за кроком здають інтереси Держави, як руйнуються державні інституції, як Україна послаблює свої позиції на міжнародній арені. Тому я вирішила піти на довибори у 179-му виборчому окрузі в Харківській області, які відбудуться 15 березня. Вирішила піти не сама, а з командою партії "Європейська Солідарність", - заявила вона у відеозверненні.

Вона додала, що  зараз парламенту, як ніколи, потрібна справжня проукраїнська опозиція, здатна конструктивно контролювати владу, захистити державність України та боротися з несправедливістю.

Як відомо, 16 січня ЦВК оголосила про початок виборчого процесу проміжних виборів народного депутата в одномандатному виборчому окрузі №179 (Харківська область). До складу округу входять місто Лозова, Зачепилівський, Кегичівський, Красноградський, Лозівський, Сахновщинський райони. Вибори там відбудуться в неділю, 15 березня 2020 року.

Довідка. Юристка Вікторія Пташник уперше була обрана до парламенту у 2014 році від партії "Самопоміч". Виключена з фракції за підтримку проєкту щодо децентралізації 31 серпня 2015 року.

У 2016-2017 роках була членом правління, співголовою партії "Демократичний альянс".

У лютому 2019 року стала співініціатором створення громадсько-політичної платформи "Євроатлантичний порядок денний для України".

До парламенту ІХ скликання балотувалася від партії “Голос” у в/о №223 в Києві (8-ме місце)".

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.