Главком Главком ·

Ніяких або – лише Порошенко? Як президента проводжали на вибори

Петро Порошенко оголосив про свій похід за другим президентським терміном 29 січня. Це трапилось рівно через тиждень після того, як про своє висування оголосила Юлія Тимошенко. Головна суперниця «перехопила» у Петра Олексійовича День злуки, ще влітку зарезервувавши на 22 січня цілий Палац спорту. Тому команді діючого глави держави довелося підлаштовуватися і готувати «відповідь» з коліс: сценарій висування Порошенка писався в авральному режимі, а дату обирали «з того, що залишилось». Заявляти про своє балотування Петро Олексійович вирішив у День пам’яті Героїв Крут. Саме тому форум мав дещо дивну для простого виборця назву «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом». VIP-гості та Альона Альона

Захід Тимошенко теж був пафосним і зрежисованим, але все ж таки формально з’їздом «Батьківщини». У випадку ж з Порошенком заздалегідь було відомо: він іде самовисуванцем. Тут зіграло свою роль і небажання «пов’язувати» себе з напівмертвою номенклатурною партією (БПП-«Солідарність»), і потреба відсторонитися від сумнівних особистостей, і намір продемонструвати максимально широку підтримку.

Компанія, яка завітала в гості до президента, дійсно була дуже представницькою і різношерстою. Тут були і прем’єр Володимир Гройсман з міністрами, і губернатори, і мери, і майже весь силовий блок, і митрополит Епіфаній (Філарет, який благословляв Тимошенко, захід Порошенка проігнорував), і аксакали української політики Іван Заєць, Павло Мовчан та Дмитро Павличко. Цю компанію розбавили «пугало» російської пропаганди Дмитро Ярош, екс-президент Віктор Ющенко, який ніяк не може визначитись, хто йому симпатичніший – Порошенко чи Олег Ляшко, колишній керівник Інституту стратегічних досліджень, визнаний інтелектуал Володимир Горбулін.

Alyona Alyona

У залі також були численні діячі культури: акторка Ірма Вітовська, співак Тарас Петриненко, інші. Але особливу увагу журналістів відразу привернула імпозантна реперка з Баришівки Alyona Alyona. Саме вона згодом і додала ложки дьогтю цьому зібранню.

Після форуму артистка, яка ще не давно працювала у дитсадочку, написала в «фейсбуці», що потрапила на цю подію цілком випадково. Нібито їй подзвонив голова Баришівської райадміністрації та запропонував взяти участь в конференції, де можна буде знайти меценатів для садочка. Але як тільки вона зрозуміла, що її втягують в політику, втекла. Дуже прошені

Втім не Alyona Alyona, за планами організаторів, мала стати топ-гостем форуму. За даними «Главкома», керівник штабу Порошенка Віталій Ковальчук напередодні наполегливо обдзвонював дружні парламентські фракції та групи, аби вони прийшли на захід. Мова йшла, перш за все, про «Народний фронт» Яценюка та Авакова. Їх вчора у Міжнародному виставковому центрі на Лівому березі так і не помітили. «Просто у «Народного фронту» на днях з’їзд і Яценюк попросив його не ставити сьогодні в незручну позу, – пояснюють співрозмовники з оточення Порошенка. – Та й, чесно кажучи, ну що нам дасть його підтримка? Скоріше, навпаки».

Щодо Авакова то, за чутками, він вимагає від «Фронту&a

Главком
Читайте полный текст новости «Ніяких або – лише Порошенко? Як президента проводжали на вибори» на сайте Главком.
УПОМИНАЕМЫЕ ПЕРСОНЫ В СЮЖЕТЕ:
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.