5 канал 5 канал ·

Порошенко чекатиме Зеленського на дебати 14 квітня о 14:14

Кандидат у президенти Петро Порошенко запросив свого опонента Володимира Зеленського взяти участь у дебатах на стадіоні НСК "Олімпійський" 14 квітня о 14:14 год. Про це заявив речник виборчого штабу Порошенка Олег Медведєв на брифінгу 10 квітня, повідомляє Укрінформ.

"Петро Порошенко так само прибуде на дебати з Володимиром Зеленським 14 квітня о 14 годині 14 хвилин на НСК "Олімпійський". І ще раз наполегливо повторює своє запрошення до Зеленського не боятися дебатів, не уникати – прийти і за тиждень до виборів у прямій трансляції на очах у всього суспільства розкрити свою невідому позицію з актуальних питань, стратегії розвитку України", – сказав Медведєв.

Проте Порошенко готовий прийти на НСК "Олімпійський" і в будь-який інший день, зокрема й 19 квітня – за винятком того часу, коли будуть дебати на Суспільному телебаченні.

Речник штабу Порошенка наголосив, що відповідно до законодавства дебати на Суспільному відбудуться в останню п’ятницю перед виборами, і Порошенко обов'язково візьме участь у них.

"Тому 19 квітня ми точно знаємо, що буде у графіку Порошенка на 20:00: він повинен у цей час прибути на Суспільне телебачення. І він там точно буде... Порошенко так само готовий в інший день – можливо, і 19 числа - прибути на дебати на стадіоні, як пропонує Зеленський. Але запрошення Зеленського не має збігатися в часі з тим, у який закон вимагає від кандидатів бути на дебатах на Суспільному телебаченні", – повідомив Медведєв.

Нагадаємо, як раніше повідомляв 5.UA, в НСК "Олімпійський" вже отримали звернення від представників кандидатів у президенти Петра Порошенка та Володимира Зеленського щодо проведення дебатів.

5 канал
Читайте полный текст новости «Порошенко чекатиме Зеленського на дебати 14 квітня о 14:14» на сайте 5 канал.
УПОМИНАЕМЫЕ ПЕРСОНЫ В СЮЖЕТЕ:
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.