5 канал 5 канал ·

Префект в Україні не має бути наглядачем від президента – Барна (Відео)

Народний депутат VIII скликання Степан Барна в ефірі програми "ІнфоДень" на "5 каналі" проаналізував внесений президентом України Володимиром Зеленським законопроєкт про децентралізацію.

"Я би хотів, щоб ми не виходили далі досвіду країн Європи. Префект в Україні – це немає бути наглядач президента. Це має бути регулятор, котрий буде забезпечувати дотримання законності і конституції на тій чи іншій території. На більше він не має права виходити. Надзвичайно важливо, щоб ця функція була збережена за ними", – наголосив Барна.

Він продовжив: "І створюються певні запобіжники. Префект не тільки може зупиняти рішення, але й він ще й несе відповідальність за це. Якщо рішення було законним, префект його зупинив, а суд потім скасував його постанову, тоді постає питання: чим займається цей префект? В Європі три таких випадки є підставою для його звільнення. Ці питання дуже важливо врегулювати".

Повне відео розмови дивіться за посиланням:

Нагадаємо, сьогодні, 16 грудня, Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт, який вносить зміни до Конституції в частині децентралізації влади. Документ пропонує зокрема запровадити новий перелік адміністративно-територіальних одиниць та посаду префектів.

5 канал
Читайте полный текст новости «Префект в Україні не має бути наглядачем від президента – Барна (Відео)» на сайте 5 канал.
УПОМИНАЕМЫЕ ПЕРСОНЫ В СЮЖЕТЕ:
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.