5 канал 5 канал ·

Природна аномалія на Запоріжжі та потужна злива в Миколаєві: яка наразі ситуація в областях (Відео)

Природна аномалія – в Україні виник нетиповий для регіону смерч. На цей раз надзвичайну подію зафіксували у Мелітополі, на Запоріжжі.

Кадри зняли перехожі. Вони ж і виклали відео вихору в соціальні мережі. На відео видно, що смерч вирував на полі, тому руйнувань він не завдав. Не було повідомлень також і щодо постраждалих.

Водночас, як повідомили "5 каналу" в обласній метеорологічній службі ДСНС, смерчу на території вони не фіксували, ймовірно - він був немасштабний та короткотривалий.

У західних регіонах негода тим часом відступає. За даними рятувальників, рівень води у річках поступово спадає.

В Івано-Франківській області не спостерігають підтоплень житлових будинків. Однак, і досі у воді 22 господарства у 4-х населених пунктах. Дещо гірша ситуація на Закарпатті. Там також немає підтоплень житлових будинків, однак ще досі не спала вода у 79-ти підвальних приміщеннях. Підтопленими залишаються трохи більше півтори сотні домоволодінь та майже 500 гектарів сільсько-господарських угідь.

У Миколаєві ж напередодні, 25 травня, через потужну зливу на вулицях міста вирували потоки води. Відео оприлюднили у соцмережах. Подекуди рівень води піднявся до метра. Під водою опинився проспект Центральний. Через це був заблокований рух в обох напрямках. Каналізація не впоралась з відводом води. Крім того, в одній із частин міста після потужної зливи утворилося глибоке провалля. Комунальники встановили огорожу.

Як повідомляв 5.UA, через сильні дощі, які принесли з собою підтоплення і вихід річок із берегів на заході України, загинули двоє людей – 10-річний хлопчик на Закарпатті та 62-річний чоловік на Прикарпатті. Президент Володимир Зеленський висловив співчуття родинам загиблих.

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.