5 канал 5 канал ·

Пристайко заговорив про нову "формулу" для врегулювання на Донбасі – чим вона відрізняється від попередньої

Умовна "формула Зеленського" для врегулювання конфлікту на Донбасі передбачає здійснення владою кроків, які відповідають очікуванням народу України. Про це заявив міністр закордонних справ Вадим Пристайко в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV, інформує "Укрінформ".

"Формули Пристайка" ще немає, є умовна "формула Зеленського", яка говорить про те, що ми зробимо всі кроки, які можемо зробити, відповідаючи на очікування в першу чергу нашого народу", – сказав Пристайко.

Як  пояснив міністр, це означає, що Україна спробує визволити з полону всіх наших співгромадян і намагатиметься "ментально, меседжами і символами" дотягнутися до  нашого народу, який залишився  по той бік лінії зіткнення.

Пристайко також нагадав про спробу відбудувати міст у Станиці Луганській. Окрім того, за його словами, президент України пропонує зробити так, щоб люди на окупованих територіях не мусили кожні 60 днів перереєстровуватися для отримання пенсії, а могли робити це один раз на рік.

Міністр закордонних справ сказав: "Такі кроки – це є основа умовної "формули Зеленського", в кінці якої стоїть: якщо ми найближчим часом не зможемо, склавши  всі ці заходи, розв'язати проблему, тоді ми повинні перейти до якихось нових інших радикальних заходів. На все про все у нас є від пів року до року. А закінчується "формула Зеленського" фразою,  що у нас немає п’яти років, аби продовжувати переговори та кожного дня прокидатися і читати, кого застрелив снайпер, і хто де загинув".

Разом із тим міністр зауважив, що у письмовому вигляді "формули Зеленського" не існує – він її щойно сформулював, тому вона не дуже чітка. Тож, за словами міністра, йому треба буде зустрітися із Зеленським і "накидати її швиденько".

Як повідомляв 5.UA, ремонті роботи біля мосту в Станиці Луганській відтепер можна відстежувати онлайн.

Дивіться також фотогалерею за темою:

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.