5 канал 5 канал ·

Про процедуру на пальцях: Парубій вдруге пояснив Зеленському щодо регламенту позачергового засідання ВР

Голова ВР Андрій Парубій вдруге відповів Зеленському щодо позачергового засідання Ради. Відповідь спікер опублікував на своїй сторінці у Facebook.

"Шановний пане Зеленський! Змушений знову повторити, що Ваше подання від 17 липня 2019 року було оформлено не у відповідності з вимогами чинного законодавства. Вчора я ввічливо попросив Вас виправити цю помилку. А також надав аргументоване, розгорнуте та вичерпне юридичне обґрунтування", – написав Парубій.

"Якщо Ви насправді хочете проведення позачергової сесії, а не демонстрації передвиборчого шоу, Ваш офіс без будь-яких труднощів міг би швидко і ефективно привести текст листа Президента України до Верховної Ради України у відповідність до вимог Закону і невідкладно передати у Апарат Парламенту. І, як я вже наголошував, у найкоротші терміни я забезпечу проведення позачергової сесії", – наголосив спікер.

Він також додав, що у разі надходження відповідного подання, готовий невідкладно підписати розпорядження щодо підготовки позачергової сесії ВР.

Парубій додав, що всі його дії повинні бути вмотивовані відповідними документами: "Вкотре звертаю Вашу увагу, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України".

Парубій також відреагував на заяву гаранта про те, що "працездатність та звитяга – це не найсильніші риси сьогоднішнього парламенту". На це Парубій написав: "Що ж до самопожертви і звитяги, то необхідно мати достатньо особистих заслуг, щоби апелювати до таких високих якостей. Нагадаю, серед депутатів цього скликання є ветерани АТО, які визволяли з російської окупації українські міста, які проливали свою кров за Україну. Пам'ятайте це".

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.