Главком Главком ·

Російські бойовики обстріляли житловий будинок на Донеччині

Окупанти здійснили черговий обстріл житлової забудови на Донбасі. Подія сталася ще 7 лютого, тоді з напрямку Гольмівського вели вогонь по Травневому, де боєприпас окупантів влучив у житловий будинок. Про це з посиланням на дані української сторони СЦКК повідомив сьогодні прес-центр Операції Об’єднаних сил.

«7 лютого 2019 року з 15:30 до 16:30 збройні формування РФ з напрямку населеного пункту Гольмівський здійснили обстріл із застосуванням станкового протитанкового та автоматичного гранатометів селища Травневе в Бахмутському районі Донецької області. Під час чергового відвідування даного населеного пункту патруль спостережної групи української сторони СЦКК отримав від військовослужбовців одного з підрозділів ОС повідомлення про факт влучання боєприпасу окупантів у житловий будинок по вулиці Тихій, б.26», - повідомили у штабі.

Прибувши на місце обстрілу, спостережна група української сторони СЦКК зафіксувала пошкодження на даху житлового будинку (площею 1,5 квадратні метри), а також вирву діаметром до одного метру на відстані трьох метрів від житлової будівлі.

«Підтверджено – пошкодження та вирву спричинили постріли бойовиків з СПГ-9 і АГС-17. На щастя, під час обстрілу окупантів 50-річний господар в будинку не знаходився», - вказали у штабі.

Главком
Читайте полный текст новости «Російські бойовики обстріляли житловий будинок на Донеччині» на сайте Главком.
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.