5 канал 5 канал ·

Смертельна пожежа в готелі Одеси: поліція затримала ще трьох осіб – ЗМІ

У справі про пожежу в одеському готелі "Токіо Стар" затримали ще трьох людей, зокрема керуючу ще одним готелем. Про це повідомляє Думська з посиланням на джерело з числа співробітників готелю.

Видання пише, що правоохоронці почали масштабну операцію перевірок після пожежі, що забрала життя 9 людей. Крім того, зазначається, що в слідчих діях бере участь СБУ.

Як уточнюється, протягом неділі, 18 серпня, були проведені обшуки на всіх об'єктах, що належать власнику готелю Вадиму Чорному.

"У "Токіо Стар" вилучили документи, гроші з сейфа на ресепшені, обшукали номери. Також обшукали апартаменти, що належать Вадиму", – пише видання.

Крім того, обшуки провели в готелі "Зірка", що належить Чорному. Керуючу "Зірки" згодом затримали. Також затримано двох техніків, які займалися проводкою і дрібним ремонтом.

За словами співрозмовника видання, з можливих причин загоряння в "Токіо Стар", крім замикання, називають неякісний ремонт. За кілька днів до пожежі в районі пральні (де, імовірно, і сталося загоряння) працювали з проводкою.

"У нас в готелі є маленькі кімнати без вікон. Палити заборонено, але були порушення цієї заборони. Від чого точно загорілося, ніхто поки не говорить", – розповів співрозмовник "Думській".

Нагадаємо, в ніч з 16 на 17 серпня в Одесі в готелі "Токіо Стар" сталася пожежа. В результаті пожежі загинули дев'ять осіб, постраждали – 10, евакуйовано – 136. За даними ДСНС, орієнтовно в готелі перебували 200 осіб. За фактом пожежі розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) КК України. У ДСНС заявили, що планували в липні перевіритиодеський готель "Токіо Стар", але представник ДСНС не був допущений до перевірки через зміну власником права власності готелю.

5 канал
Читайте полный текст новости «Смертельна пожежа в готелі Одеси: поліція затримала ще трьох осіб – ЗМІ» на сайте 5 канал.
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.