5 канал 5 канал ·

"Спочатку були здивовані": близько 1,5 тис. новобранців склали присягу на Львівщині (Відео)

Близько півтори тисячі військовослужбовців строкової служби склали присягу на вірність українському народові. Урочистості провели у 184-му навчальному центрі у Старичах на Львівщині.

Майже півтора місяця військовослужбовці проходили вишкіл у навчальному центрі. Освоїли теорію військової справи, відпрацювали навички ведення бою в умовах, наближених до реальних. Вивчали різні види озброєння. Завершилося навчання складанням присяги.

"У нас були фізичні вправи. Розминки, зарядки, смуга перешкод, стрільбища на полягонах були досить часто. Спершу були трохи здивовані, що дійсно українська армія відновлюється. Відновлюється, б тут навчають, а не як говориться "раз в рік і палка стріляє", - поділився армієць Георгій Козярін.

Солдатів-строковиків на передову не відправлятимуть. Після завершення служби вони можуть укласти контракт із ЗСУ. Підтримати військовослужбовців приїхали рідні та друзі.

"Найкращі відчуття. Сльози на очах. Радість за внука, що пішов у армію. Хлопцям обов'язково потрібна армія, вони ж захисники вітчизни. Як не вони, то хто", - наголосила бабуся новобранця Галина Тапучик.

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.