5 канал 5 канал ·

Стало відомо, скільки парафій УПЦ МП уже приєдналося до Єдиної Церкви

Більш як три сотні парафій вже ухвалили рішення про перехід з УПЦ Московського Патріархату до новоствореної Православної Церкви України. Про таке повідомляє ТСН.ua.

Як стало відомо, найактивніше переходять парафії на заході та в центрі України. Крім того, за рахунок Житомирщини значно активізувалася північна частина країни. Поступово відбувається перехід громад на Півдні та в столичному регіоні.

Утім, значно повільніше всі ці процеси проходять на Сході. При цьому, навіть на Харківщині зафіксовано перші рішення про перехід колишніх парафій УПЦ Московського Патріархату до Єдиної Церкви.

При цьому, додають журналісти, лідерами нині є мешканці Вінницької області, за якими – волиняни.

Крім того, багато парафій вирішили приєднатися до ПЦУ в Хмельницькій, Житомирській, Рівненській та Львівській областях. А в Сокальському районі, що на Львівщині, рішення про перехід ухвалили абсолютні всі парафії УПЦ МП.

Як повідомляв 5.UA, Президент України Петро Порошенко підписав закон про перехід громад до ПЦУ. Закон, ухвалений парламентом 17 січня, передбачає механізми, котрі встановлюватимуть, в який саме спосіб релігійна організація може змінити свою підлеглість діючим в Україні та за її межами релігійним центрам (управлінням).

Дивіться також фотогалерею за темою: 

5 канал
Читайте полный текст новости «Стало відомо, скільки парафій УПЦ МП уже приєдналося до Єдиної Церкви» на сайте 5 канал.
УПОМИНАЕМЫЕ ПЕРСОНЫ В СЮЖЕТЕ:
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.