5 канал 5 канал ·

Суд озвучив рішення щодо позову про зняття Зеленського з виборів

Шостий апеляційний суд Києва розглянув можливе анулювання реєстрації Володимира Зеленського кандидатом в президенти. У задоволенні позовного позову Хилька до Зеленського суд відмовив. 

Відповідно до інформації на сайті Судової влади України, розгляд справи №855/124/19 у визнанні порушень в підкупі виборців та скасування рішення ЦВК № 153 від 30.01.2019 р в реєстрації кандидата Зеленського В.А. мав розпочатися сьогодні, 20 квітня, о 21:00, однак засідання розпочалося о 22:30.

О 23:15 судді пішли до нарадчої кімнати. Орієнтовний час оголошення рішення – 00:15.

Як повідомляв 5.UA, вчора на НСК "Олімпійський" відбулися дебати між кандидатом у президенти Петром Порошенком та Володимиром Зеленським. Як відомо, ведучими стали журналісти Андрій Куликов та Олена Фроляк. Дебати відзначилися тим, що обидва кандидати у президенти стали під час виступу на коліно на знак поваги до загиблих на Донбасі, а ще тим, що коли дебати завершилися, всі, і кандидати, і присутні на стадіоні українці разом заспівали гімн України. Як це було – дивіться у фото та на відео. Вже завтра, 21 квітня, має відбутися другий тур виборів.

5 канал
Читайте полный текст новости «Суд озвучив рішення щодо позову про зняття Зеленського з виборів» на сайте 5 канал.
УПОМИНАЕМЫЕ ПЕРСОНЫ В СЮЖЕТЕ:
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.