5 канал 5 канал ·

Суд у справі 5 ексберкутівців: засідання так і не розпочалося – причина (Відео)

Зрив засідання у справі ексберкутівців, яких обвинувачують у розстрілах на Майдані. Апеляційний суд Києва так і не зміг розглянути скаргу адвокатів, які наполягали на скасуванні арешту своїм підзахисним.

На сьогоднішньому засіданні зв'язок з Аброськіним, Зінченком, Янішевським та Марінченком був у режимі онлайн. Захисники ж клопотали про особисту присутність їхніх підзахисних у залі суду. Але суддя заявив: вони не надавали відповідної заяви. Тому до зали суду їх не доправили.

"Сторона захисту в апеляційній скарзі ставила питання про обов'язкове доставлення наших підзахисних до зали судового засідання. Натомість доставлення не відбулася. Так закон пише, що бажання підозрюваних осіб брати участь в судовому засіданні є обов'язковим до виконання. Так суд, власне кажучи, розв'язав це питання", – зазначив адвокат обвинувачених Олександр Горошинський.

У прокуратурі натомість заявляють: адвокати обвинувачених навмисно затягують справу. Зрештою, заслухавши обидві сторони, суд оголосив перерву у цій справі до 21 серпня.ІГОР

"Питання доставлення обвинувачених до суду займається саме суд, тобто я вважаю, що суд повинен був доставлення зробити обвинувачених", – зауважив прокурор Земсков.

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.