Главком Главком ·

Тисячі людей та вигуки «Браво». Як Житомир прощався із актрисою Мариною Поплавською

У Житомирі тисячі людей провели в останню путь актрису гумористичного «Дизель Шоу» Марину Поплавську. Жалобну церемонію влаштували у місцевому драматичному театрі.

«Вона була така доступна, щира. Особливо в останній час, коли стала зіркою всеукраїнського масштабу, то вона страждала від того, що не завжди могла своїм вільним часом розпорядитись, щоб приїхати на зустрічі з колегами, з подругами і до університет», – згадує викладач ЖДУ ім. Івана Франка Віктор Мойсієнко.

Варто зазначити, що напередодні в приміщенні «Жовтневого палацу» у Києві пройшла церемонія прощання з актрисою «Дизель шоу» Мариною Поплавською.

Нагадаємо, аварія трапилася близько 7 години ранку 20 жовтня біля села Мила Києво-Святошинського району на автодорозі Київ - Чоп. Автобус «Неоплан» з акторами зіткнувся з вантажним автомобілем.

В результаті ДТП загинула Марина Поплавська - акторка відомого українського гумористичного проекту «Дизель шоу». Також були госпіталізовані Єгор Крутоголов та Яна Глущенко. Ще шестеро акторів отримали травми.

Водія автобуса затримали. За даним фактом порушено кримінальне провадження.

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.