Главком Главком ·

Томос для України. Синод ухвалив нові титули для українських священослужителів

У зв’язку зі змінами, які відбуваються в Українській Православній Церкві для Предстоятеля Української Православної Церкви Київського Патріархату буде запроваджено повну і скорочені форми титулу. Про це йдеться у Журналі засідання священного Синоду УПЦ (КП).

«Повний титул має наступну форму: «Святійший і Блаженнійший (ім’я), Архієпископ і Митрополит Києва – Матері міст Руських, Галицький, Патріарх всієї Руси-України, Свято-Успенських Києво-Печерської та Почаївської Лавр Священноархімандрит. Скорочений титул має наступну форму: «Святійший (ім’я), Патріарх Київський і всієї Руси-України»», - йдеться в документі.

Також вказано, що у відносинах з іншими Помісними Православними Церквами допустимою формою є «Блаженнійший Архієпископ (ім’я), Митрополит Київський і всієї Руси-України» та похідні від нього.

«За богослужіннями титул Предстоятеля проголошується відповідно до текстів Служебника та Чиновника Архієрейського служіння, прийнятих в Українській Православній Церкві Київського Патріархату: «Святійшого (ім’я), Патріарха Київського і всієї Руси-України», - написано у документі.

Сьогодні ж Патріарх Філарет та Священний Синод висловили подяку Вселенському Патріарху Варфоломію та Синоду Церкви-Матері за важливі рішення, ухвалені 9-11 жовтня. Про це у себе на сторінці у Facebook написав пресс-секретар УПЦ (КП) Євстратій Зоря. 

«Згідно до попереднього синодального рішення, Патріарх у переписці вжив один з можливих варіантів його офіційного титулу – «Архієпископ, Митрополит Київський і всієї Руси-України».

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.