5 канал 5 канал ·

Тяжкохворого Бекірова двічі за добу вивозили з СІЗО до лікарні – адвокат

Кримськотатарського активіста Едема Бекірова двічі за добу вивозили з СІЗО Сімферополя в анексованому Росією Криму до лікарні. Лікарі констатували у Бекірова проблеми з хребтом, розповів "Крим.Реалії" адвокат Олексій Ладін.

"Я відвідав Едема Бекірова в медсанчастині СІЗО. Він розповів, що його знову вивозили до лікарні Семашка для обстеження. Його оглянув невролог, ендокринолог і хірург-ортопед. Зробили МРТ хребта і грудної клітки. Письмових результатів обстеження поки що немає. Але реакція лікаря після побачених результатів була вкрай емоційною. За його словами, у Бекірова великі проблеми з хребтом і йому потрібне оперативне хірургічне втручання", – розповів Ладін.

Адвокат припустив, що пильна увага до Бекірова з боку лікарів пов’язана зі "спільними зусиллями захисту, ЗМІ та міжнародної спільноти" до цієї справи.

"Я не фахівець, але те медичне обстеження, яке останні два дні проходить мій підзахисний, дуже схоже на адекватне, а не на ті формальні огляди та відписки лікарів, які ми спостерігали останні вісім місяців. 27 серпня його планують вивезти в неврологічну лікарню. Я сподіваюся там його не тільки обстежать, але і проведуть курс лікування", – додав він.

5 канал
Читайте полный текст новости «Тяжкохворого Бекірова двічі за добу вивозили з СІЗО до лікарні – адвокат» на сайте 5 канал.
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.