5 канал 5 канал ·

Україна розпочала демонтаж укріплень у Станиці Луганській

У суботу, 24 серпня, фахівці Державної служби з надзвичайних ситуацій України після обстеження розпочали демонтаж фортифікаційної споруди ближнього до мосту опорного пункту біля Станиці Луганської. Це є необхідним етапом для початку ремонту мосту, який є єдиним переходом до підконтрольної Україні території Луганщини з ОРЛО.

Про це з посиланням на Українську сторону спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін повідомляє штаб ООС на сторінці у Facebook.

"Після обстеження о 10:35 група ДСНС розпочала демонтаж споруди та її розбирання. Станом на 11:15 розрахунок піротехнічного підрозділу ДСНС демонтував 10 одиниць покришок на ближньому, до зруйнованого мосту, опорному пункті", – мовиться у повідомленні.

Українська сторона СЦКК також повідомила, що на зазначену ділянку прибули представники СММ ОБСЄ "з метою оцінки оперативної обстановки, з’ясування поточного стану справ на нашій стороні та заходів, які проводяться". Уточнюється, що станом на 12-ту – з боку окупаційної влади будь-яких інженерних робіт не проводилося (це видно на світлинах з місця).

У Штабі ООС наголосили: "У разі відсутності синхронних дій з боку російських найманців та їх збройних формувань – українська сторона змушена буде припинити зазначені вище роботи".

Нагадаємо, Україна ще 22 серпня заявила про готовність розпочати ремонт мосту в Станиці.

5 канал
Читайте полный текст новости «Україна розпочала демонтаж укріплень у Станиці Луганській» на сайте 5 канал.
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.