Главком Главком ·

В Ірландії виставили на продаж безлюдний острів

В Ірландії виставили на продаж безлюдний острів, на якому є зруйнований монастир 7-го століття та покинутий котедж без водопроводу та електрики.

Невідома приватна особа хоче отримати 1,4 мільйона доларів за острів, розташований в 3,2 кілометра від регіону Коннемар на заході Ірландії.

Люк Спенсер, що займається продажем, повідомив CNN, що потенційний покупець може жити в покинутому котеджі, відремонтувавши його, але є шанс отримати згоду влади на будівництво нового будинку.

Розташований на острові зруйнований монастир 7-го століття не продається, бо належить ірландському департаменту навколишнього середовища. Nab a deserted Irish island for $1.4 million — but bring a scarf https://t.co/Fwq6NExPhC pic.twitter.com/fHR9FGCfSp — CNN Business (@CNNBusiness) 15 февраля 2019 г.

Зазначається, що загальна площа острова — 80 акрів, тобто близько 323 квадратних кілометрів. За словами продавця, пішки треба близько години, аби дійти з одного кінця острова до іншого.

Спенсер розповів, що на острові багато прісноводних озер та велика кількість птахів: чайок, буревісників та інших. Археологічні розкопки показали, що перші поселення людей з’явилися тут близько 3 тисяч ровів тому. На думку продавця, острів зацікавить захисників природи, бо він перебуває в особливій захисній зоні Євросоюзу.

Продавець також наголосив, що покупцю доведеться купити собі гелікоптер або катер, щоби була можливість добиратись до острова.

За словами Спенсера,

.

Зазначимо, що з 1969 до 1998 року острів належав ірландському поету Річарду Мерфі.

Главком
Читайте полный текст новости «В Ірландії виставили на продаж безлюдний острів» на сайте Главком.
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.