5 канал 5 канал ·

В українського моряка Ейдера діагноз "гепатит" не підтвердився – адвокат

Медики не підтвердили діагноз "гепатит" у наймолодшого із захоплених Росією українських моряків – Андрія Ейдера. Про таке повідомила адвокат Олександра Маркова на особистій сторінці у Facebook.

"Сьогодні в ФКУ СІЗО-2 ФСВП Росії (Лефортово) вдалося зустрітися з підзахисним – українським військовополоненим - Ейдером Андрієм Дмитровичем, нехай навіть всього на 20 хвилин. Природно, всіх хвилювало питання про повторні аналізи Андрія. На щастя, зі слів лікаря, гепатит не підтвердився. І це, дійсно, прекрасна новина", – написала правозахисниця.

Вона також додала, що говорити про якість наданого раніше епікризу з "Матросской тишины", та й в цілому про інформованість українських моряків про стан їх здоров'я не доводиться, утім "Андрій здоровий і це головне!".

Як інформував 5.UA, на початку лютого цьогоріч російські лікарі офіційно повідомили, що полонений український військовий моряк Андрій Ейдер хворий на гепатит В. Згодом у хлопця взяли повторні аналізи для підтвердження діагнозу. 

При цьому, український омбудсмен Людмила Денісова припустила, що Андрія Ейдера могли заразити гепатитом під час оперативного втручання після поранення на судні.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.