5 канал 5 канал ·

Вакарчук про Зеленського: нечесно закликати до боротьби з олігархами, коли сам з ними пов'язаний (Відео)

Фронтмен гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук вважає нечесним заклик боротися з олігархами, коли сам пов'язаний з олігархом. Так він прокоментував своє ставлення до кандидата в президенти Володимира Зеленського в програмі Kishkinа, інформує LB.

"Коли ти говориш, що треба боротися з олігархами, але водночас сам пов'язаний з олігархом, то неважливо, яке твоє прізвище, неважливо, чий ти кандидат. Ти кажеш неправду", – сказав Вакарчук, натякаючи на те, що Зеленський працює на каналі, який належить олігарху Коломойському.

Також він вважає, що необхідно провести дебати між усіма кандидатами у президенти, аби дізнатися про них більше як про політиків. Це надасть можливість виборцям обрати своїх фаворитів.

"Я дуже мало можу сказати щось про Зеленського-політика. Я сподіваюся, що всі кандидати в президенти проведуть ці два місяці так, щоб ми могли про них якомога більше сказати як про політиків. Я вважаю, що для цього дуже важливою і необхідною умовою є проведення теледебатів або просто дебатів усіх кандидатів у президенти. Це було б чесно і відповідально перед виборцями. Я дуже хотів би, щоб виборці вибирали своїх фаворитів, орієнтуючись на справи і співвідношення слів і справ", – зауважив Вакарчук.

Нагадаємо, що 30 січня ЦВК зареєструвала Володимира Зеленського кандидатом у президенти.

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.