5 канал 5 канал ·

"Від машини тільки рештки": у Львові величезний каштан розтрощив припарковані авто (Відео)

У середмісті Львова велике дерево розтрощило дві автівки – водії мають намір подавати в суд і вимагати компенсації від влади.

Товстий стовбур каштана впав на позашляховик "Хюндай" і "Фольксваген Пассат". Поламані гілкиперекрили дорогу іншим автівкам. У "Хюндая" від удару зім'яло капот і розбите лобове скло, а у "Фольксвагена" деформувався дах.

Ще одному водію пощастило – за кілька хвилин до інциденту він перепаркував свою машину. Комунальники прибрали дерево з пошкоджених автівок та розчистили дорогу. Після огляду з'ясувалося, що у каштана згнило коріння.

"Виходжу з брами із лікарні і дивлюся – де моя машина? А росте дерево, тобто вже лежить, не росте. Підійшов ближче і побачив, що то вже не машина, то рештки залишилися", – розповідає потерпілий Ігор Ковальський.

"Якщо є звернення на "гарячу лінію" чи письмово до нас звертаються, то ми виїжджаємо на місце, провіряємо це дерево, в якому воно стан. Якщо аварійне, то ми його зразу зрізаємо. У нас в положенні немає, щоб ми ходили і перевіряли", – наголосив керівник відділу комунального господарства Личаківської райдержадміністрації Ярослав Сеньків.

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.