5 канал 5 канал ·

Відбулося останнє засідання ТСК у справі Гандзюк: що вирішили (Відео)

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради, яка вивчає факти нападів на активістів, зокрема Катерину Гандзюк, рекомендуватиме Генеральній прокуратурі та стороні захисту звернутися до Державного бюро розслідувань. У комісії наполягають, що саме ДБР має оцінити дії правоохоронців у справі Катерини Гандзюк.

У четвер, 23 травня, відбулося останнє заплановане засідання ТСК. Утім його проігнорували і генеральний прокурор Юрій Луценко, і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Хоча офіційно на засідання посадовців запрошували.

Тим часом слідча комісія вже готується до звіту в парламенті. Прогнозують, що це станеться за кілька тижнів. ТСК обіцяє представити висновки щодо всіх досліджуваних справ.

"Зараз будемо писати звіт, після того зберемося і проговоримо його. Десь до 10 червня суспільство може почути звіт ТСК. Почути, кого ми вважаємо фаховим спеціалістом, а хто саботував слідство. Також ми зачитаємо висновки про всі справи, які ми розслідували та контролювали", – відзвітував голова комісії Борислав Береза.

Нагадаємо, раніше справу підозрюваних у вбивстві херсонської активістки Катерини Гандзюк передали до Покровського районного суду Дніпропетровської області.

5 канал
Читайте полный текст новости «Відбулося останнє засідання ТСК у справі Гандзюк: що вирішили (Відео)» на сайте 5 канал.
УПОМИНАЕМЫЕ ПЕРСОНЫ В СЮЖЕТЕ:
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.