5 канал 5 канал ·

Задля лікування неврології: Ілон Маск хоче з’єднати комп’ютер і мозок людини

Компанія NeuraLink, створена Ілоном Маском для підключення людського мозку до комп'ютерного інтерфейсу, звернулася до регуляторів у США, аби розпочати випробування пристрою на людях. Про це пише ВВС.

Компанія оголосила, що хоче зосередитися на пацієнтах з важкими неврологічними станами. Але у підсумку пан Маск мріє про майбутнє "надлюдських можливостей набуття знань".

Підключення мозку до інтерфейсу створить новий шар "суперінтелекту" в людському мозку, додав він, зазначивши, що частково люди "вже мають це завдяки своїм телефонам".

Під час сесії запитань і відповідей Ілон Маск повідомив, що пристрій, над яким працює NeuraLink, вже тестувався на мавпах, й тварина могла керувати комп'ютером зі свого мозку.

Кріттіка Д'Сілва, експертка NASA зі штучного інтелекту, яка була присутня на заході, зазначила: "Технологія, описана NeuraLink є цікавою, тому що вона значно менш інвазивна, ніж попередні розробки в цій галузі".

"Плани, які вони описують, вимагатимуть багаторічної роботи для вирішення технічних та етичних проблем, але ця технологія може стати великим кроком у боротьбі з певними серйозними захворюваннями, такими як епілепсія і хвороба Паркінсона", – наголосила вчена.

Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що Ілон Маск успішно запустив Falcon Heavy.

Також дивіться фотогалерею за темою:

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.