5 канал 5 канал ·

Здригалися вікна і здригалися серця: подробиці загострення на Луганському напрямку (Відео)

Про загострення на Луганському напрямку фронту – вдається дізнаватися лише із офіційних повідомлень. На позиції, які від ранку перебували під вогневою атакою – журналістів не пускають. 

Майже 450 мін та снарядів у бік українських позицій. Стільки у вівторок зранку не пошкодували окупанти для Об'єднаних сил.

Усе розпочалося насвітанку. З окупованої Голубівки, колишнього Кіровська, ворог почав гатити з заборонених мінськими угодами калібрів фактично по двом підрозділам. Те, що цілили окупанти з-за спин мирних жителів, власне, підтвердили і самі мешканці Голубівки, виклавши до соціальних мереж відео.

Попри те, що загострення відбулося вздовж всієї Бахмутської траси, основний удар приймали оборонці Оріхового та Хутору Вільного. Фактично, це сусідні позиції, з районом розведення сторін. Знімальну групу туди не пустили. Напрямок, зі зрозумілих причин, для преси взагалі зараз закритий. Але відсіч давали гідну. Про те, як зустріли дії ворога українські захисники розповів прес-офіцер ОТУ "Північ" Віталій Кирилов.

"Військовослужбовці наші здійснили навмисно тактичний маневр для того, щоб завдати більше шкоди противнику і затягнути його у вогневий мішок. У нас ця спроба вдало вийшла і противник відмовився від подальших дій понесши втрати", – прокоментував події прес-офіцер Оперативно-тактичного угруповання "Північ" Віталій Кирилов.

Загалом бій тривав понад 5 годин. Поки стріляла артилерія, намагалася прорвати оборону і ворожі диверсанти. Наші захисники міцно тримали удар. Напоготові були і резерви, проте їх, завіювати не довелося. Вже в 10:30 окупанти самі запросили режим тиші, бо зазнали значних втрат. Їхню кількість нині уточнює наша розвідка.

З 10:30 вздовж Бахмутьської траси та поблизу Золотого та Хутору Вільного запанувала тиша. Ділянка і надалі під контролем Об'єднаних сил.

І наостанок, викриємо вам військову таємницю. У одного з бійців днями мало відбутися весілля. Проте через ситуацію, яка там склалася, відучора армійців не відпускали ні у звільнення, ні у відпустки. Нині спокійно. Закоханий наречений вже на шляху до Дніпра. Весілля буде! А згодом буде й перемога.

Дивіться фотогалерею за темою:

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.